HAKKIMIZDA

Cindemir Hukuk Bürosu deneyimli ve akademik birikime sahip olan avukatlardan oluşan uluslararasi çalışan bir hukuk bürosudur. Türkiye çapinda farkli illerle hukuki konularda faaliyet gösterdigi gibi aynı zamanda uluslararası bağlantılarıyla dünya'nın gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Özellikle Türkiye'deki yabancıların hukuki olarak korunmasıyla ilgili olarak hizmet vermekte olup bugüne kadar gerek ulusal medyada gerekse de uluslararası medyada dikkat çeken davalarla ilgili olarak bugüne kadar başarılı şekilde neticeye ulaşmışlardır.

Cindemir Hukuk Bürosu ulaşılabilmesi kolay ve iyi yetişmiş avukatlarıyla sadece Türkiye'de değil aynı zamanda kişilerin yurtdışındaki sorunlarını çözmeyi amaç edinmiştir. Yurtdışında yüksek lisans yapmış, doktora sahibi olan ve çeşitli diller konuşabilen avukatlarıyla müvekillerinin sonuca ulaşmalarına yardım etmektedir. Sahip olduğumuz donanımız öncelikle bilgidir. Türk Müvekkilerimizin hukuki sorunlarıyla ilgili olarak köprü kurmak en önemli niteliklerimizden biridir. Avrupa Adalet Divan'ında ve Avrupa Insan Hakları Mahkemesinde doğrudan müvekkillerimizi temsil edebilecek avukatlarımız ve anadili ingilizce olan baglantılarımız bulunmaktadır. Dolayısıyla uluslararası bir büro özelliğine sahip ve Türkiye'de az bulunur bir niteliğe sahiptir.

Türkiye'de özellikle Ceza hukuku alanında ve Tazminat davalarında uzman kadromuzla farklı davalara bakabilecek hukuk kadromuz bulunmaktadir. Türkiye'de uluslararası ticaret hukuku ve devletler özel hukukundan kaynaklanan hukuki sorunlara da çözüm bulmaktayız. ICC Kurallari, Incoterms, Tahkim ve Uluslararasi Satim Sözleşmelerine ilişkin Birleşmiş Milletler antlaşmasi konularinda faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda uluslararası tahkim prosedürü ve uluslararası hakem kararlarının tenfizine ilişkin olarak da hizmet sunmaktayız.