AVUKATLARIMIZ

  Стамбул адвокат, Адвокат в СтамбулеAVUKAT HAKAN CINDEMIR

1997 yılında Kdz. Ereğli Ted Kolejini bitirdi. Hukuk lisansını 2002 senesinde Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladı. 2003-2005 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Kamu Hukuku, Galatasaray Üniversitesinde Avrupa Birliği Hukuku olmak üzere çift Yüksek lisans yaptı. Kadin Hakları, Çocuk Hakları, Insan Hakları uzmanlık alanlarında Istanbul Barosunun açmış olduğu sertifika programlarını bitirdi. 2007 Yilinda Yeditepe Üniversitesinde Doktora (Phd.) eğitimine başladı.  2005-2006 seneleri arasında Insander (Insan Haklari) derneğinde başkanlık görevinde bulundu. Bulancak Süme Derneği Başkanlığı, Trafik Kazaları ve Mağdurları Platformu ile Yaralanmalı kazalar platformu Başkanlığını yürütmektedir. Lisan olarak Ingilizce ve Fransızca bilmektedir.

ingilizce bilen avukatAVUKAT GÖKHAN CINDEMIR

2001 Yilinda Karadeniz Eregli Anadolu Lisesini bitirdikten sonra AFS kültürlerarası dişim programı ile Belçika’ya gitti. 2002 senesinde Brüksel Koninklijk Ukkel Atheneum lisesinde eğitim gördü. Üniversite eğitimini, Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2007 yilinda mezun olarak tamamladı. Eğitim hayatı boyunca uluslararası hukuk ve kamu hukuku alanında çalışmalarda bulundu. Marmara Üniversitesi adina temsilen International Law Students Association’in düzenledigi Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition’a (Uluslararası farazi dava yarışması) Türkiye elemelerine yarışmacı olarak katıldı. Mezuniyeti ertesi stajini tamamlayip Istanbul Barosu Avukati oldu. Belçika’da Gent üniversitesinde Avrupa ve Mukayese Hukuku üzerinde Yüksek lisans (L.LM) yapan Av. Gökhan Cindemir, tezini Ankara Antlaşması çerçevesinde Türk vatandaşlarının Avrupa Birliğinde iş kurma özgürlüğü üzerine tamamladı. Askerlik Hizmetini Yedek Subay olarak Ankara Merkez Komutanlığı Adli Işlem Subay Yardımcısı olarak yerine getirmiştir. Sivil toplum kuruluşlarıyla da iç içe olan Av. Gökhan Cindemir, Karadeniz Ereğlililer derneğinin kurucu başkanligini yapmii ayrica AFS gönülleri Derneği Istanbul şubesinin kurucu başkanı olarak görev almıştır. ELSA (European Law Student Association) üyesidir. Lisan olarak ileri derecede akademik ingilizce bilen Avukat Gökhan Cindemir, yeterli derecede Fransızca ve Hollandaca(Flemenkçe) konuşabilmektedir.

AVUKAT SÜLEYMAN CAN 

1988 yilinda Üsküdar Örnek Lisesinden, 2009 yilinda Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. . Çalışma alanları; askeri hukuk, özel hukuk, ceza hukuku ve icra hukukudur.